Saját felhő tárhely nem csak Sony-soknak

2014.01.02| Xperia Blog

A japán gyártó év végén hivatalosan is bejelentette a My Cloud nevű új alkalmazást, amely hozzáférést biztosít a Sony és nem Sony mobil tulajok saját felhő tárhelyeihez.

Olvasson tovább a legfrissebb híreink között! Olvasson tovább a legfrissebb híreink között!

A japán gyártó év végén hivatalosan is bejelentette a My Cloud nevű új alkalmazást, amely hozzáférést biztosít a Sony és nem Sony mobil tulajok saját felhő tárhelyeihez. A felhőbe bármilyen multimédiás fájl – legyen szó képről, zenéről vagy videóról – feltölthető és a Google Play Store-ból elérhető alkalmazással bárhonnan elérhető. Az online tárhely egyébként nem pontosan ugyanazt tudja mint a már régóta ismert Box, Dropbox, Mega, Amazon, Google Drive, hiszen sokkal inkább csak egy összekötő kapocs a meglévő fiókok között, viszont egy újabb lehetőséget ad a felhasználóknak a válogatáshoz. A MyCloudból letölthetően dedikált médialejátszó és képnézegető is külön letölthető. Némi hátrány, hogy más fájltípusok nem támogatottak, valamint hogy csak bizonyos cloud tárhelyek (Box, Dropbox és Tonido) szerepelnek a támogatási listán, így a máshova feltöltött adatokat nem képes összefűzni a többivel az app.

Saját felhő tárhely nem csak Sony-soknak



A cikkhez kapcsolódó linkek:


    Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok


    A te telefonod megkapja a One UI 7 frissítést? Itt a kompatibilis készülékek listája

    A te telefonod megkapja a One UI 7 frissítést? Itt a kompatibilis készülékek listája

    2025.02.10
    | Android Police
    Samsung az egyik leggyorsabb gyártó a nagyobb Android-frissítések terén, és az Android 15-alapú One UI 7 sem lesz kivétel. A vállalat tervei szerint 2025 első negyedévének végére befejezi a frissítés kiadását. Azonban nem minden Samsung telefon kapja meg az új verziót.
    Régebbi Samsung Galaxy telefonok is megkapják az S25 kamera funkcióit a One UI 7.1 frissítéssel

    Régebbi Samsung Galaxy telefonok is megkapják az S25 kamera funkcióit a One UI 7.1 frissítéssel

    2025.01.31
    | Phone Arena
    A Samsung Galaxy S25 sorozatot múlt héten mutatták be a Galaxy Unpacked eseményen, és bár első ránézésre nem hozott forradalmi újdonságokat, néhány kamerás funkció mégis felkeltette a profibb felhasználók figyelmét.
    Hat One UI 7 funkció, amit minden Samsungosnak ki kell próbálnia!

    Hat One UI 7 funkció, amit minden Samsungosnak ki kell próbálnia!

    2025.02.02
    | Android Police
    A Samsung Galaxy S25 széria megérkezett, és vele együtt bemutatkozik a One UI 7 is.
    A Samsung hivatalosan is megerősítette a One UI 7 megjelenésének idejét

    A Samsung hivatalosan is megerősítette a One UI 7 megjelenésének idejét

    2025.03.05
    | Android Headlines
    A Samsung ma hivatalosan is megerősítette a One UI 7 frissítés megjelenési időkeretét, bár a modellenkénti konkrét dátum továbbra is hiányzik.