
Apple Watch
,óramobil
Az Apple tegnap kiadta a friss pénzügyi jelentését, mely szerint 74.5 millió iPhone-t adott el tavaly október és december között.
Az Apple tegnap kiadta a friss pénzügyi jelentését, mely szerint 74.5 millió iPhone-t adott el tavaly október és december között, ami óránként 34 ezer iPhone eladást jelent. Emellett Tim Cook azt is elárulta, mikor kerülnek az első Apple Watch óramobilok a boltokba. Cook szerint legkorábban áprilisban kezdik a szállítást, valamivel később, mint azt vártuk, hiszen a készülék bejelentésekor még azt állította a cég első embere, hogy „2015 elején” megvásárolható lesz, márpedig április már nem az első negyedévet jelenti.
Ahogy arról már hallhattunk, a Watch igen drága lesz, a legolcsóbb változat is 349 dollárba kerül majd, míg a legdrágább várhatóan az Apple Watch Edition lesz, amely 18 karátos arannyal bevont burkolattal érkezik, ez több ezer dollárt kóstál majd. A pletykák szerint az Apple Watch a telefonokban is megtalálható processzorral és Retina kijelzővel érkezhet, bár az akkumulátor üzemideje még mindig hagy maga után nem kevés kívánnivalót, napi szintű töltésre lesz szükség.
A cikkhez kapcsolódó linkek: