Nem fogy úgy a Galaxy S4 mint várták

2013.06.21| Phone Arena

A nagyobbik dél-koreai gyártó kissé gondban van az idei csúcsmobillal, ugyanis a kezdeti lelkesedés után komoly visszaesés tapasztalható a vásárlások terén.

További friss mobiltelefonos hírek! Kattintson ide! További friss mobiltelefonos hírek! Kattintson ide!

A nagyobbik dél-koreai gyártó kissé gondban van az idei csúcsmobillal, ugyanis a kezdeti lelkesedés után komoly visszaesés tapasztalható a vásárlások terén. Az érdeklődés hatalmas volt a megjelenés előtt, az első hétvégén 4 millió példány fogyott, majd az első 26 nap után rekordot is döntött a modell, hiszen 10 millió darabot adtak el a Samsung i9500 Galaxy S4 és a Samsung i9505 Galaxy S4 változatokból összesen. Ezt követően azonban annyira visszaesett a kereslet, hogy a Samsung úgy döntött, az eredeti, 12.2 milliós júliusi előrendelést 6.5 millióra mérsékelte a beszállítóknál. A negatív irány oka lehet a HTC One szállítási nehézségeinek helyreállítása, de akár a Sony Xperia Z elérhetőbb ára is. Az biztos, hogy a gyártó hamarosan beszünteti az előd Samsung i9300 Galaxy S3 forgalmazását, nyugdíjba küldi, hogy ezzel is az S4 felé terelje a vásárlókat.

Nem fogy úgy a Galaxy S4 mint várták

A pletykák szerint az sincs kizárva, hogy a Samsung Galaxy Note III bejelentését előrehozzák az eredetileg tervezett szeptemberi időponthoz képest, hogy ellensúlyozzák az S4 értékesítési nehézségeit. Továbbá az sem elhanyagolható, hogy a Note III konkurenciáiról is egyre sűrűbben hallani, így a HTC T6 és a Sony Xperia ZU phabletekről, ez utóbbi jövő héten debütál Németországban. Ezt tudva badarság és közel öngyilkosság lenne szeptemberig húzni egy Note III bejelentést.



A cikkhez kapcsolódó linkek:
messenger whatsapp facebook twitter email




Új és Használt GSM kiemelt ajánlatok



A Samsung hivatalosan is megerősítette a One UI 7 megjelenésének idejét

A Samsung hivatalosan is megerősítette a One UI 7 megjelenésének idejét

2025.03.05
| Android Headlines
A Samsung ma hivatalosan is megerősítette a One UI 7 frissítés megjelenési időkeretét, bár a modellenkénti konkrét dátum továbbra is hiányzik.
Samsung Galaxy márciusi frissítés: ezek a készülékek kapják meg

Samsung Galaxy márciusi frissítés: ezek a készülékek kapják meg

2025.03.25
| 9to5Google
Samsung, Galaxy, One UI 7, Android, biztonsági frissítés, Galaxy S25, Galaxy Z Fold, Galaxy A széria
A Samsung bemutatta a Good Lock új „Home Up” modulját, ami teljesen átalakítja a kezdőképernyőt

A Samsung bemutatta a Good Lock új „Home Up” modulját, ami teljesen átalakítja a kezdőképernyőt

2025.04.10
| GSM Arena
A kezdőképernyők ikonos és widgetes rácselrendezése már régóta szabvány – még az okostelefonok korszaka előtt is létezett. Ez azonban merev, kissé unalmas, és eléggé korlátozza a felhasználó mozgásterét a testreszabásban.
Sokk az Apple-nél: Az iPhone 16e ára letarolja a piacot – ez már nem az olcsó iPhone!

Sokk az Apple-nél: Az iPhone 16e ára letarolja a piacot – ez már nem az olcsó iPhone!

2025.02.21
| 9to5mac
Az Apple mindenkit meglepett az iPhone 16e árával – ha eddig olcsó iPhone-ban gondolkodtál, lehet, hogy újragondolod!

TELEFONOK GYORSLISTA
Márka :

Tipus :


HÍRLEVÉL

Feliratkozás a Telefonguru ingyenes hírlevelére

Elfogadom az Adatvédelmi és Adatkezelési Tájékoztatót Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi. A Google adatvédelmi irányelve és a szolgáltatási feltételek érvényesek.


SZAVAZÁS

Mennyire fontos Önnek az okosóra anyaghasználata (pl. titánium) a vásárlás során?


Nagyon fontos
Fontos
Nem túl fontos
Egyáltalán nem fontos
Nem használok okosórát



Korábbi szavazások eredményei