
OnePlus 9R
A vállalat vezérigazgatója erősítette meg a OnePlus 9R létezését és nevét. Érkezik egy olcsó, 9-es sorozatú modell.
Március 23-án láthatjuk a OnePlus 9 széria bejelentését. A OnePlus 9 és a 9 Pro érkezése egyértelmű, korábban pletykák szóltak egy várhatóan olcsó verzióról is, Pete Launak köszönhetően már biztosra vehetjük, hogy a OnePlus 9R is bemutatkozik pár nap múlva.
A News 18, egy indiai sajtóorgánum exkluzív interjújában Lau megerősítette a telefon nevét, valamint látszólagos indiai kizárólagosságát. Sajnos Lau nem árult el sokat a specifikációkról, az árképzésről vagy egyéb részletekről. Volt azonban néhány mondanivalója, amelyek megvilágították, mire számíthatunk.
Az interjúban Lau hivatkozik a OnePlus Nord-ra. Megemlítette, hogy a telefon nagyon sikeres volt Indiában, és a OnePlus rajongói nagy dicsérettel értékelték. Ezután ezt mondta:
Kattintson ide a Telefonguru legfrissebb híreiért!
„A OnePlus 9R segítségével még tovább akarunk menni, hogy kiegyensúlyozott okostelefont hozzunk ki a legújabb technológiával és osztályvezető ipari dizájnnal, amely összességében kiváló felhasználói élményt nyújt, valamint gyors és zökkenőmentes élményeket kínál a mindennapi használathoz és a játékhoz.”
A leírásból következtethetünk arra, hogy a OnePlus 9R mivel a 9 szériába tartozik, így erősebb lesz tudásban a Nordnál. A játékok külön említésre esélyessé teszi a tavalyi Snapdragon 865 vagy 870 csúcs lapkakészlet használatát.
A cikkhez kapcsolódó linkek: